Догляд за кільцем з діамантом

Ймовірно, ви вже довгий час мріяли про ідеальний обручку. І, звичайно ж, хочете, щоб воно залишилося в первісному стані не один рік.

Якщо ви придбали якісне кільце, та ще й з діамантом, ви віддали за нього значну суму. А значить варто подбати про нього. Майстер-ювелір пропонує вам деякі поради по догляду за обручкою.

1. Страхування покупки

Страхування необхідно для захисту ваших фінансових інвестицій у разі, якщо щось загубиться, вкрадено або пошкоджено. Важливо також, щоб ваші ювелірні вироби оцінювалися кожні п’ять років, так як вартість алмазів і дорогоцінних металів підвищується. Якщо ви втратите щось, що було оцінено 10 років тому, страхова вартість буде набагато менше реальної вартості заміни.

2. Не знімайте своє кільце в громадських місцях

Коли Ви миєте руки в громадському туалеті, не піддавайтеся спокусі зняти обручку. Існує ймовірність того, що Ви можете залишити його кільце на краю раковини, або, що ще гірше, впустити.

3. Не торкайтеся центрального каменю

Хочете дізнатися, як подбати про діамантову обручку? Не торкайтеся центрального каменю. Діаманти й інші дорогоцінні камені – це магніти для пилу, бруду і кремів для тіла. Коли Ви одягаєте або знімаєте кільце, намагайтеся не доторкатися до каменю.

4. Не обробляйте своє кільце хімічними речовинами

Знімайте кільце при збиранні або взаємодії з хімічними речовинами. Відбілювач та інші чистячі засоби можуть притупити обробку кільця і завдати шкоди пористим кольоровим коштовним каменям, таким як смарагди.

5. Не допускайте ударів

Алмаз – один з найбільш твердих у світі природних матеріалів, але це не означає, що гранований або відполірований діамант не може розколотися. Іноді камінь може бути сприйнятливий до зносу або удару. Ні в якому разі не вдаряйте його по іншим твердим матеріалам.

В асортименті майстер-ювелір також є обручки з алмазами.

6. Знімайте кільце під час активної діяльності

Знімаєте кільце під час садівничої діяльності, миття посуду, переміщення меблів та інших занять, які можуть нашкодити кільцю.

7. Зустрічайтеся зі своїм ювеліром

Дуже важливо не рідше разу на рік зустрічатися з ювеліром з приводу технічного обслуговування вашого обручки. Це необхідно, щоб переконатися, що зубці щільно закріплені, алмаз не ослаблений, а тріщини відсутні.

До того ж, чистити кільце краще професійно. Наприклад, якщо у вас 14-каратне золото, воно потребує родієвому покритті, срібло — в чищенні. Тому періодично намагайтеся відвідувати ювеліра.

8. Тримайте кільце при собі

Бажано, щоб, наприклад, в кухні і в спальні у Вас було таке блюдечко, на якому Ви по мірі необхідності могли б залишати свою обручку. Ваш будинок, безумовно, – найбезпечніше місце, де кільце ніяк не може загубитися, думаєте Ви. Не будьте так самовпевнені. Ви також можете повісити його на ланцюжок і носити таким чином.

Завжди тримайте свою обручку при собі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ювелірна майстерня Івана Саранченко - виготовляє на замовлення ексклюзивні ювелірні вироби на будь-який смак. Доступні ціни на виготовлення.