Лиття платини

Ювелірна майстерня Івана Саранченко вже більше 5 років пропонує авторські вироби з платини, втілюючи в життя самі божевільні проекти замовників. Наші майстри вміють перетворювати холодний шматок металу платини на витвір мистецтва, оскільки дійсно люблять свою справу і готові віддавати йому весь вільний час.

В чому полягає перевага ювелірних виробів з платини? Вони цінуються значно дорожче золота і срібла, яке носить практично кожна дівчина чи хлопець. У цього металу особливий колір, блиск і внутрішня краса. Платину ні з чим не сплутаєш, вона виділяється на тлі загальної течії і відмінно гармонує з дорогоцінними каменями. Хочете продемонструвати тонкий смак і вміння розбиратися в ювелірних прикрасах? Платина, яка побувала в руках наших професіоналів, з легкістю це підкреслить.

Лиття платини під замовлення

Що може бути крутіше кільця або сережок з діамантами? Тільки авторська робота, в яку майстер вклав час і душу, розробивши дизайн з моделі з нуля. Але якщо у вас є готовий проект на папері, або у вигляді 3D-моделі – буде ще краще. Людина, яка знає, чого він хоче і здатна це пояснити, цінується на порядок вище.

Виготовлення кілець з платини

Кільце – головна прикраса дівчат, яке показує не тільки їх смак, але і добробут супутника, з яким вона зв’язала долю. А що може розповісти про вас краще, ніж індивідуальна робота?

Ювеліри з Майстерні Івана Саранченка пропонують послуги зі створення коктейльних і обручок, перснів, печаток, гороскопічних і ювілейних виробів будь-якої складності.

У вас є ескіз або креслення майбутньої прикраси? Значить нам залишається лише втілити задумку в платині. Не знаєте, на чому зупинитися? Ми допоможемо підібрати ідеальне кільце, якого не купиш в магазині.

Платина – приголомшливий метал з характером і душею. Захотіли прикраса з цього матеріалу? У вас відмінний смак, панове.